1. W czwartek uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Także w czwartek 23 kwietnia, Msza św. wieczorna ku czci św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  2. W sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 10.00 w Bazylice MB Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, rozpocznie się pielgrzymka członków Żywego Różańca, pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza.
  3. Przypominamy także, iż w niedzielę 10 maja,  dzieci klas III-ich, przeżywać będą Rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o g. 11.00. Dzieci przychodzą na swoją rocznicę w strojach komunijnych, jeśli są za ciasne stroje, ubierają się na „galowo”.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Bożka, a byli to: Lucyna i Martyna Pluta, Irena Murzyn, Elżbieta Plotnik, Danuta Borowiec, Agata Osuchowicz, Zuzanna Szuster za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyły się Wanda Mąsior, Edyta Pukło, Teresa i Paweł Szłapa, Irena Wawrzeniec, co dało 110  zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 176 do 182 i od 191 do 197 oraz ul. W. Łowów.
  5. W dniu 1 maja planujemy wyjazd, pielgrzymkę do Szczepanowa i Zabawy tj. Sanktuarium bł. Karoliny Kuzkówny. Koszt 35zł. Serdecznie zapraszamy.

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Wielkanocna - 19.04.2015              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2015                                              Zapowiedzi przedślubne