1. Od czwartku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo każdego dnia o godz. 17.30. W ramach różańca będą też odprawiane nowenny: środowa do NMP Nieustającej Pomocy i piątkowa do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na wspólną modlitwę dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci w miarę możliwości przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek- kl. O i I,  Wtorek- kl. II i III, Środa- kl. IV, Czwartek- kl. V i VI, Piątek- Gimnazjum. Postarajmy się przynajmniej raz w tygodniu przyjść z całą rodziną, albo podejmijmy zobowiązanie rodzinnej modlitwy różańcowej w naszych domach.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i całego świata.  Od godz. 15.00- adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną  i wieczorną Mszą świętą i w piątek od 15.00. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca. W związku ze świętem MB Różańcowej zapraszamy w sobotę po Mszy św. rannej na aulę na tradycyjną herbatę z ciastkiem.
  3. Krakowskie Centrum Diagnostyki organizuje badanie zakwaszenia organizmu oraz gęstości kości pod kątem wykrycia osteoporozy. Badanie odbędzie się w ambulansie diagnostycznym w poniedziałek 28 wrzesnia 2015r. o g. 14.45 na parkingu przy Kościele. Chętnych zapraszamy.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wygoda, za posprzątanie kościoła ofiary na kwiaty. W przyszłą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Na Stawach i Banasika.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.   
  6. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.

Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXVI Niedziela Zwykła - 27.09.2015              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2015                                              Zapowiedzi przedślubne
Msza on-line

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player