• Dzisiaj czwarta niedziela wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej oraz kwartalne dni modlitwy w tej intencji.
        • W sobotę, 23.04., modlimy się do Boga za przyczyną św. Ojca Pio. Okazja do modlitwy już od 6.30. W sobotę także uroczystość św. Wojciecha- głownego Patrona Polski.
        • 7 maja planujemy pielgrzymkę do Piekar Śląskich, natomiast 21 maja do Kalwarii Zebrzydowskiej. Już dziś to ogłaszamy, chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
        • Dziękujemy parafianom z ul. Rynek i Flisaków , a byli to: za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyli się , co dało  zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. ks. Sulińskiego- od Rynku do cmentarza.
        • Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
1050 Rocznic Chrztu Polski
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<           IV Niedziela Wielkanocna - 17.04.2016              >>>  Następne >>>
       Plan sprzątania kościoła 2016               Rekolekcje Wielkopostne 2016