1. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych. Od jutra, w związku ze zmianą czasu, Msza św. wieczorna w tygodniu, w dni powszednie, o g. 17.00 a po niej różaniec. Jednak zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach przez cały rok.
  2. W sobotę,  Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu, początek o godz. 13.00- modlimy się za zmarłych w wypominkach, 13.20.- procesja po cmentarzu z wypominkami, ok. 14.00- Msza św. Co roku na cmentarzu  klerycy zbierają ofiary na potrzeby naszego Seminarium. Z racji małej liczby kleryków,  to ministranci będą stali z puszką, do której będziemy mogli składać ofiary.
  3. W Oktawie Wszystkich Świętych każdego dnia możemy uzyskać Odpust Zupełny za naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa w int. Ojca Sw., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Korzystajmy z tych przywilejów, które daje nam Kościół.
  4. W niedzielę, 2.11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dzień Zaduszny to czas modlitwy do Boga za tych, którzy potrzebują oczyszczenia w miłości, czyli czyśćca, który jest przedsionkiem nieba. Msze św. w Dzień Zaduszny, w naszej Świątyni  jak w każdą niedzielę. W dzień zaduszny na 15 minut przed każdą Mszą św. ( z wyjątkiem o g.11.00), modlimy się za zmarłych w wypominkach oraz koronką do Bożego Miłosierdzia. Przez miesiąc listopad, wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota w uroczystość Wszystkich Świętych. Na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  6. Dziękujemy Parafianom z ul. Rynek i Flisaków za posprzątanie kościoła:  W przyszłym tygodniu  prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Ks. Sulińskiego od Sobieskiego do cmentarza. Z racji uroczystości ku czci Wszystkich Świętych prosimy o posprzątanie w piatek po wieczornej Mszy św.

Św. Juda Tadeusz

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXX Niedziela Zwykła - 26.10.2014              >>>  Następne >>>
       Plan sprzątania kościoła 2014                                      Zapowiedzi przedślubne