1. We wtorek, 23 czerwca, na Mszy św. wieczornej modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii. Okazja do modlitwy od 17.30.
  2. W środę 24.06.uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  3. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę św. z udziałem uczniów SP i Gimnazjum, nauczycieli i rodziców w piątek na godz. 7.45. Niech to będzie sposobność do wspólnej modlitwy, by czas wakacji był dla dzieci okazją do odpoczynku a Bóg uchronił je przed nieszczęściami. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w sobotę od g.16.00.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz odpust parafialny- ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.00. Kazania będzie głosił ks. Michał Borda. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszami świętymi i w sobotę od godz. 16.00. Będzie to także spowiedź młodzieży, świadków i bliskich przed przyjęciem S. Bierzmowania. Ponieważ w niedzielę, 28.06. o g. 18.00 Bp Piotr Skucha udzieli S. Bierzmowania naszej młodzieży. Próby młodzieży w tym tygodniu we wtorek i piątek o g. 19.00.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W gablocie wisi harmonogram sprzątania kościoła do końca tego roku. Prosimy zapoznać się z nim tak, by z sąsiadami właściwie zorganizować sobie tę posługę na rzecz całej wspólnoty parafialnej.
  6. W Sobotę przed odpustem prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od 158 do 150 i od 41 do 25, oraz młodzież i rodziców „bierzmowanych.”
  7. Tradycyjnie z Radia Maryja organizowana jest pielgrzymka Na Jasną Górę 12 lipca b.r. Zgłaszać się można u p. Anny Gołas.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XII Niedziela Zwykła - 21.06.2015              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2015                                              Zapowiedzi przedślubne